Podolog zdroje w Szczecinie

Profesjonalny podolog Szczecin zdroje – dbaj o swój komfort

Szukasz miejsca, w którym troska o zdrowie stóp i komfort pacjenta są na pierwszym miejscu? Jeśli tak, trafiłeś w dobre miejsce. W naszej klinice zapewniamy opiekę podologiczną. Dodatkowo, stawiamy również na program edukacji zdrowotnej, dzięki któremu podnosimy świadomość pacjentów na temat dbania o stopy. Zobacz samodzielnie, dlaczego wyróżniamy się spośród innych placówek w Szczecinie.

Zaawansowane technologie oraz wiedza

Spotkasz w naszej placówce specjalistów z dużą wiedzą, którzy zatroszczą się o zdrowie Twoich stóp. Wyposażeni w nowoczesny sprzęt i szeroką wiedzę, zapewniają specjalistyczną opiekę podologiczną. Niezależnie od tego, jakie problemy aktualnie Ci doskwierają, zrobimy wszystko, żeby pomóc Ci je przezwyciężyć. Dodatkowo, zapewniamy każdemu pacjentowi pewność w zakresie bezpieczeństwa oraz higieny w czasie wykonywanych zabiegów. Jesteśmy specjalistami i zwracamy uwagę na każdy, także najdrobniejszy detal. Używamy wyłącznie produkty profesjonalne, oferowane przez znane marki, a wszystkie wykorzystane narzędzia poddajemy procesowi sterylizacji w autoklawie.

Bogaty wybór zabiegów

Pragniemy podkreślić, że w naszym gabinecie przeprowadzamy również szkolenia i warsztaty. Naszą ofertę adresujemy zarówno do osób prywatnych oraz zorganizowanych grup. Jeśli pragniesz udoskonalić swoją wiedzę z zakresu podologii – skorzystaj z naszego doświadczenia oraz wiedzy. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i poszerzać wiedzę wszystkich pacjentów. Co więcej, w naszej ofercie posiadamy również inne świadczenia. Koniecznie wejdź na naszą stronę internetową, jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej. Zapraszamy także do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Zadbaj o swoje stopy z nami!

Osobiste podejście do każdego pacjenta w naszym gabinecie jest zapewnione. Dążymy do tego, aby każdy czuł się tu komfortowo oraz bezpiecznie. Wyróżnia nas wyrozumiałość i profesjonalizm, które przyciągają do nas coraz to większe grono pacjentów. Nasza duma wynika z licznych pozytywnych recenzji oraz dużego grona wiernych pacjentów. Jeżeli dotykają Cię problemy z zakresu podologii i nie wiesz gdzie szukać pomocy – nie wahaj skontaktować się z nami. Gwarantujemy, że po korzystaniu z naszych usług Twoje stopy będą w lepszej kondycji. Polegaj na specjalistach, którzy rozumieją jak troszczyć się o Twoje ciało, byś doświadczył życia pozbawionego dyskomfortu oraz bólu. Nasza klinika to miejsce, w którym Twoje stopy doświadczą specjalistycznej opieki. Serdecznie zachęcamy, by skorzystać z naszych usług.

Oferta

PODOLOGIA

Konsultacja w Aesthetics Gabinet Podologiczny ma na celu: przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, badanie zmian, omówienie schorzenia…

Diagnostyka

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejsze metody przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń diagnostycznych.

Edukacja

Organizujemy kursy i szkolenia podologiczne. W naszym Centrum działa punkt edukacji geriatryczno – diabetologicznej pod patronatem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

ASMEDICA

Centrum Podologiczno – Diagnostyczno – Edukacyjne Anna Sosnowska

Adres

Szczecin, ul. Krzemienna 42b

(budynek przychodni Podjuchy)

 

Telefon

Rezerwacja wizyt / kontakt:

+48 737 180 305

 

Zadaj pytanie

15 + 3 =

Facebook