Podolog witkiewicza w Szczecinie

Najlepszy podolog Szczecin witkiewicza – dbaj o swój komfort

Czy poszukujesz miejsca, w którym troska o zdrowie stóp oraz wygoda pacjenta są są gwarantowane? Jeśli tak, znalazłeś się we właściwym miejscu. W naszym gabinecie proponujemy opiekę podologiczną. Dodatkowo, poszerzamy świadomość pacjentów w zakresie dbania o stopy poprzez prowadzenie edukacji zdrowotnej. Przekonaj się sam, co jeszcze wyróżnia nas spośród innych klinik w Szczecinie.

Profesjonalizm i najnowocześniejsze technologie

Znajdziesz w naszej placówce profesjonalistów z odpowiednimi kwalifikacjami, którzy pomogą Ci zadbać o zdrowie Twoich stóp. Wyposażeni w zaawansowany technologicznie sprzęt i szeroką wiedzę, oferują specjalistyczną opiekę podologiczną. Bez różnicy, jakie nieprzyjemności aktualnie Ci doskwierają, dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci się z nimi uporać. Dodatkowo, zapewniamy każdemu pacjentowi spokój o bezpieczeństwo i higienę podczas przeprowadzanych zabiegów. Jesteśmy profesjonalistami i zwracamy uwagę na każdy, również najdrobniejszy detal. Korzystamy jedynie z produktów profesjonalnych, proponowanych przez renomowane marki, a wszystkie zastosowane narzędzia poddajemy procesowi sterylizacji w autoklawie.

Różnorodny wybór zabiegów

Chcemy podkreślić, że w naszej klinice przeprowadzamy również szkolenia oraz warsztaty. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i zorganizowanych grup. Jeżeli chcesz zgłębić swoją wiedzę z obszaru podologii – skorzystaj z naszej wiedzy oraz doświadczenia. Pragniemy dzielić się naszą wiedzą i edukować naszych pacjentów. Dodatkowo, w naszej ofercie oferujemy też inne świadczenia. Niezwłocznie odwiedź naszą witrynę internetową, jeśli chcesz poznać więcej informacji. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Niezwłocznie zadbaj o swoje stopy!

Spersonalizowane podejście do każdego pacjenta w naszej klinice jest zagwarantowane. Pragniemy, aby każdy czuł się tutaj swobodnie i bezpiecznie. Cechuje nas empatia oraz kompetentność, które przyciągają do naszego gabinetu coraz to większe grono pacjentów. Cieszymy się z ogromu serdecznych recenzji i stale powiększającego się grona wiernych pacjentów. W sytuacji, gdy napotykasz kłopoty podologiczne i nie wiesz gdzie szukać pomocy – możesz skontaktować się z nami. Obiecujemy, że po korzystaniu z naszych usług Twoje stopy będą w lepszej kondycji. Zaufaj profesjonalistom, którzy rozumieją jak pielęgnować Twoje ciało, byś mógł cieszyć się życiem pozbawionym dyskomfortu oraz bólu. Nasza klinika jest miejscem, w którym Twoje stopy otrzymają specjalistyczną opiekę. Serdecznie zapraszamy, by korzystać z przygotowanej przez nas oferty.

Oferta

PODOLOGIA

Konsultacja w Aesthetics Gabinet Podologiczny ma na celu: przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, badanie zmian, omówienie schorzenia…

Diagnostyka

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejsze metody przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń diagnostycznych.

Edukacja

Organizujemy kursy i szkolenia podologiczne. W naszym Centrum działa punkt edukacji geriatryczno – diabetologicznej pod patronatem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

ASMEDICA

Centrum Podologiczno – Diagnostyczno – Edukacyjne Anna Sosnowska

Adres

Szczecin, ul. Krzemienna 42b

(budynek przychodni Podjuchy)

 

Telefon

Rezerwacja wizyt / kontakt:

+48 737 180 305

 

Zadaj pytanie

10 + 8 =

Facebook