Podolog warszewo w Szczecinie

Profesjonalny podolog Szczecin warszewo – zatroszcz się o swój komfort

Poszukujesz miejsca, w którym troska o zdrowie stóp i komfort pacjenta są zapewnione? Jeśli tak, trafiłeś we właściwe miejsce. W naszej placówce proponujemy opiekę podologiczną. Oprócz tego, poszerzamy świadomość pacjentów na temat dbania o stopy poprzez prowadzenie działań edukacyjnych. Odkryj samodzielnie, co jeszcze wyróżnia nas spośród innych klinik w naszym mieście.

Innowacje i kompetencja

Spotkasz w naszej placówce doświadczonych specjalistów, którzy zatroszczą się o zdrowie Twoich stóp. Korzystając z zaawansowanego technologicznie sprzętu i swojej szerokiej wiedzy, oferują kompleksową opiekę podologiczną. Niezależnie od tego, jakie trudności obecnie Ci doskwierają, dołożymy wszelkich starań, by pomóc Ci je pokonać. Oprócz tego, gwarantujemy Państwu pewność o bezpieczeństwo i higienę w czasie wykonywanych zabiegów. Jesteśmy fachowcami i troszczymy się o każdy, również najdrobniejszy detal. Korzystamy wyłącznie z produktów specjalistycznych, proponowanych przez uznane marki, a wszystkie zastosowane narzędzia zostają zdezynfekowane w autoklawie.

Bogaty wybór zabiegów

Pragniemy podkreślić, że w naszej klinice prowadzimy również szkolenia i warsztaty. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych oraz zorganizowanych grup. Jeśli masz zamiar zgłębić swoją wiedzę z zakresu podologii – skorzystaj z naszego doświadczenia oraz wiedzy. Zależy nam, żeby przekazywać naszą wiedzę oraz edukować naszych pacjentów. Dodatkowo, w naszej ofercie oferujemy też inne świadczenia. Niezwłocznie odwiedź naszą stronę internetową, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej. Z kolei w przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z nami.

Zadbaj o swoje stopy już teraz!

Każdy pacjent w naszej klinice jest traktowany w spersonalizowany sposób. Chcemy, żeby każdy czuł się tutaj swobodnie i bezpiecznie. Cechuje nas uprzejmość i kompetentność, które przyciągają do nas coraz to więcej pacjentów. Cieszymy się z mnogości entuzjastycznych recenzji i stale powiększającego się grona wiernych pacjentów. W sytuacji, gdy masz kłopoty z obszaru podologii i nie wiesz gdzie szukać pomocy – nie wahaj skontaktować się z nami. Gwarantujemy, że po skorzystaniu z naszych usług odczujesz poprawę stanu zdrowia stóp. Zaufaj specjalistom, którzy rozumieją jak pielęgnować Twoje ciało, żebyś doświadczył życia pozbawionego dyskomfortu oraz bólu. Nasza klinika jest miejscem, w którym Twoje stopy doświadczą specjalistycznej opieki. Serdecznie zapraszamy, by skorzystać z przygotowanej przez nas oferty.

Oferta

PODOLOGIA

Konsultacja w Aesthetics Gabinet Podologiczny ma na celu: przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, badanie zmian, omówienie schorzenia…

Diagnostyka

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejsze metody przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń diagnostycznych.

Edukacja

Organizujemy kursy i szkolenia podologiczne. W naszym Centrum działa punkt edukacji geriatryczno – diabetologicznej pod patronatem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

ASMEDICA

Centrum Podologiczno – Diagnostyczno – Edukacyjne Anna Sosnowska

Adres

Szczecin, ul. Krzemienna 42b

(budynek przychodni Podjuchy)

 

Telefon

Rezerwacja wizyt / kontakt:

+48 737 180 305

 

Zadaj pytanie

6 + 12 =

Facebook