Podolog turzyn w Szczecinie

Najlepszy podolog Szczecin turzyn – zatroszcz się o swoją wygodę

Szukasz miejsca, w którym troska o zdrowie stóp oraz dobre samopoczucie pacjenta są zapewnione? Jeśli tak, trafiłeś we właściwe miejsce. W naszej placówce zapewniamy usługi z dziedziny podologii. Oprócz tego, prowadzimy także edukację zdrowotną, dzięki której zwiększamy świadomość pacjentów w zakresie pielęgnacji stóp. Sprawdź osobiście, co jeszcze wyróżnia nas spośród innych placówek na terenie Szczecina.

Kompetencje i najnowocześniejsze technologie

W naszej klinice znajdziesz doświadczonych profesjonalistów, którzy zatroszczą się o zdrowie Twoich stóp. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu oraz swojej bogatej wiedzy, oferują specjalistyczną opiekę podologiczną. Bez względu na to, jakie trudności obecnie Cię dotykają, zrobimy wszystko, żeby pomóc Ci je przezwyciężyć. Oprócz tego, gwarantujemy Państwu pewność o bezpieczeństwo i higienę podczas wykonywanych zabiegów. Jako ekspercie zwracamy uwagę na każdy, także najdrobniejszy element. Korzystamy jedynie z produktów specjalistycznych, oferowanych przez uznane marki, a wszystkie wykorzystane narzędzia przechodzą sterylizację w autoklawie.

Bogaty wybór zabiegów

Chcemy dodać, że w naszej klinice przeprowadzamy także szkolenia oraz warsztaty. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i zorganizowanych grup. Jeśli masz zamiar zgłębić swoją wiedzę z dziedziny podologii – skorzystaj z naszego doświadczenia oraz wiedzy. Pragniemy przekazywać naszą wiedzę oraz edukować wszystkich pacjentów. Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz także inne świadczenia. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej, koniecznie odwiedź naszą witrynę internetową. Z kolei w przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z nami.

Zadbaj o swoje stopy z nami!

Każdy pacjent w naszym gabinecie jest traktowany w indywidualny sposób. Pragniemy, by każdy czuł się tutaj swobodnie i bezpiecznie. Charakteryzuje nas uprzejmość i profesjonalizm, które przyciągają do naszego gabinetu coraz to większe grono pacjentów. Nasza duma wynika z ogromu serdecznych opinii i stale powiększającego się grona stałych pacjentów. Jeśli napotykasz kłopoty podologiczne i nie masz pewności do kogo się zgłosić – możesz skontaktować się z nami. Gwarantujemy, że dzięki skorzystaniu z naszych usług Twoje stopy będą zdrowsze. Zaufaj specjalistom, którzy rozumieją jak troszczyć się o Twoje ciało, żebyś doświadczył życia pozbawionego niedogodności i bólu. Nasza klinika jest miejscem, w którym Twoje stopy doświadczą profesjonalnej opieki. Gorąco zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Oferta

PODOLOGIA

Konsultacja w Aesthetics Gabinet Podologiczny ma na celu: przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, badanie zmian, omówienie schorzenia…

Diagnostyka

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejsze metody przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń diagnostycznych.

Edukacja

Organizujemy kursy i szkolenia podologiczne. W naszym Centrum działa punkt edukacji geriatryczno – diabetologicznej pod patronatem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

ASMEDICA

Centrum Podologiczno – Diagnostyczno – Edukacyjne Anna Sosnowska

Adres

Szczecin, ul. Krzemienna 42b

(budynek przychodni Podjuchy)

 

Telefon

Rezerwacja wizyt / kontakt:

+48 737 180 305

 

Zadaj pytanie

14 + 11 =

Facebook