Podolog słoneczne w Szczecinie

Twój specjalista – podolog Szczecin sloneczne – zadbaj o swoją wygodę

Czy szukasz miejsca, w którym troska o zdrowie stóp i wygoda pacjenta są priorytetowe? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Proponujemy w naszej placówce opiekę podologiczną. Ponadto, podnosimy świadomość pacjentów na temat pielęgnacji stóp poprzez prowadzenie edukacji zdrowotnej. Sprawdź sam, czym jeszcze wyróżniamy się spośród innych placówek w Szczecinie.

Najnowsze technologie oraz kompetencja

Spotkasz w naszej placówce doświadczonych ekspertów, którzy pomogą Ci zadbać o zdrowie Twoich stóp. Posiadając innowacyjny sprzęt oraz bogatą wiedzę, proponują specjalistyczną opiekę podologiczną. Bez względu na to, jakie nieprzyjemności aktualnie Cię dotykają, dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci je przezwyciężyć. Co więcej, gwarantujemy każdemu pacjentowi pewność w kwestii higieny i bezpieczeństwa w czasie wykonywanych zabiegów. Jesteśmy ekspertami i zwracamy uwagę na każdy, również najdrobniejszy element. Stosujemy wyłącznie produkty profesjonalne, sprzedawane przez uznane marki, a wszystkie wykorzystane narzędzia zostają zdezynfekowane w autoklawie.

Szeroki wybór zabiegów

Pragniemy podkreślić, że w naszej klinice organizujemy także szkolenia oraz warsztaty. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Jeśli masz zamiar udoskonalić swoją wiedzę z dziedziny podologii – skorzystaj z naszego doświadczenia oraz wiedzy. Pragniemy dzielić się naszą wiedzą oraz poszerzać wiedzę naszych pacjentów. Co więcej, w naszej ofercie oferujemy również inne usługi. Niezwłocznie sprawdź naszą witrynę internetową, jeżeli chcesz poznać więcej informacji. Zapraszamy również do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Zadbaj o swoje stopy niezwłocznie!

Każdy pacjent w naszym gabinecie jest traktowany w indywidualny sposób. Pragniemy, by każdy czuł się tu bezpiecznie oraz swobodnie. Cechuje nas życzliwość oraz doświadczenie, które przyciągają do nas coraz to większe grono pacjentów. Cieszymy się z ogromu pozytywnych recenzji oraz dużego grona wiernych pacjentów. W sytuacji, gdy napotykasz problemy podologiczne i nie masz pewności do kogo się zgłosić – możesz skontaktować się z nami. Obiecujemy, że dzięki korzystaniu z naszych usług będziesz cieszyć się zdrowszymi stopami. Polegaj na specjalistach, którzy wiedzą jak troszczyć się o Twoje ciało, żebyś doświadczył życia pozbawionego niedogodności i bólu. Nasza klinika to miejsce, w którym Twoje stopy zostaną otoczone specjalistyczną opieką. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Oferta

PODOLOGIA

Konsultacja w Aesthetics Gabinet Podologiczny ma na celu: przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, badanie zmian, omówienie schorzenia…

Diagnostyka

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejsze metody przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń diagnostycznych.

Edukacja

Organizujemy kursy i szkolenia podologiczne. W naszym Centrum działa punkt edukacji geriatryczno – diabetologicznej pod patronatem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

ASMEDICA

Centrum Podologiczno – Diagnostyczno – Edukacyjne Anna Sosnowska

Adres

Szczecin, ul. Krzemienna 42b

(budynek przychodni Podjuchy)

 

Telefon

Rezerwacja wizyt / kontakt:

+48 737 180 305

 

Zadaj pytanie

5 + 6 =

Facebook