Podolog rydla w Szczecinie

Profesjonalny podolog Szczecin rydla – nie zapominaj o swoim komforcie

Szukasz miejsca, które troszczy się o zdrowie stóp oraz dobre samopoczucie pacjenta? Jeżeli tak, trafiłeś w dobre miejsce. Zapewniamy w naszym gabinecie opiekę podologiczną. Ponadto, stawiamy też na edukację zdrowotną, dzięki której zwiększamy świadomość pacjentów na temat pielęgnacji stóp. Przekonaj się sam, jak jeszcze wyróżniamy się spośród innych placówek na terenie naszego miasta.

Nowoczesność oraz doświadczenie

Spotkasz w naszej placówce doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci zadbać o zdrowie Twoich stóp. Korzystając z nowoczesnego sprzętu oraz swojej bogatej wiedzy, proponują specjalistyczną opiekę podologiczną. Bez różnicy, jakie nieprzyjemności obecnie Ci doskwierają, zrobimy wszystko, aby pomóc Ci w tej walce. Ponadto, gwarantujemy Państwu pewność w zakresie bezpieczeństwa i higieny podczas przeprowadzanych zabiegów. Jako fachowcy zwracamy uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół. Korzystamy jedynie z produktów profesjonalnych, oferowanych przez znane marki, a wszystkie używane narzędzia przechodzą sterylizację w autoklawie.

Różnorodny wybór zabiegów

Chcemy zaznaczyć, że w naszym gabinecie organizujemy też szkolenia i warsztaty. Swoją ofertę adresujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Jeżeli pragniesz udoskonalić swoją wiedzę z zakresu podologii – skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Pragniemy przekazywać naszą wiedzę oraz poszerzać wiedzę wszystkich pacjentów. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdziesz również inne usługi. Koniecznie sprawdź naszą stronę internetową, jeśli chciałbyś poznać więcej informacji. Z kolei w przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Niezwłocznie zadbaj o swoje stopy!

Każdy pacjent w naszej klinice jest traktowany w spersonalizowany sposób. Chcemy, by każdy czuł się tutaj komfortowo i bezpiecznie. Cechuje nas empatia i rzetelność, które przyciągają do nas coraz to większe grono pacjentów. Nasza duma wynika z wielu pozytywnych recenzji oraz szerokiego grona wiernych pacjentów. Jeśli dotykają Cię kłopoty z zakresu podologii i nie wiesz do kogo się zgłosić – koniecznie skontaktuj się z nami. Gwarantujemy, że dzięki korzystaniu z naszych usług Twoje stopy będą zdrowsze. Zaufaj specjalistom, którzy rozumieją jak zatroszczyć się o Twoje ciało, byś cieszył się życiem bez niedogodności czy bólu. Nasza klinika jest miejscem, w którym Twoje stopy doświadczą fachowej opieki. Gorąco zapraszamy do korzystania z przygotowanej przez nas oferty.

Oferta

PODOLOGIA

Konsultacja w Aesthetics Gabinet Podologiczny ma na celu: przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, badanie zmian, omówienie schorzenia…

Diagnostyka

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejsze metody przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń diagnostycznych.

Edukacja

Organizujemy kursy i szkolenia podologiczne. W naszym Centrum działa punkt edukacji geriatryczno – diabetologicznej pod patronatem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

ASMEDICA

Centrum Podologiczno – Diagnostyczno – Edukacyjne Anna Sosnowska

Adres

Szczecin, ul. Krzemienna 42b

(budynek przychodni Podjuchy)

 

Telefon

Rezerwacja wizyt / kontakt:

+48 737 180 305

 

Zadaj pytanie

11 + 15 =

Facebook