Podolog prawoberzeże w Szczecinie

Najlepszy podolog Szczecin prawobrzeże – pamiętaj o swoim komforcie

Poszukujesz miejsca, w którym troska o zdrowie stóp i wygoda pacjenta są na pierwszym miejscu? Jeśli tak, trafiłeś w dobre miejsce. Zapewniamy w naszej klinice usługi z zakresu podologii. Oprócz tego, poszerzamy świadomość pacjentów w zakresie dbania o stopy poprzez prowadzenie działań edukacyjnych. Przekonaj się sam, w jaki sposób jeszcze wyróżniamy się spośród innych gabinetów w naszym mieście.

Doświadczenie i innowacje

W naszym gabinecie znajdziesz profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem, którzy zatroszczą się o zdrowie Twoich stóp. Wyposażeni w innowacyjny sprzęt oraz szeroką wiedzę, proponują kompleksową opiekę podologiczną. Niezależnie od tego, jakie problemy obecnie Ci doskwierają, zrobimy wszystko, żeby pomóc Ci w tej walce. Co więcej, zapewniamy Państwu pewność o bezpieczeństwo i higienę w czasie wykonywanych zabiegów. Jako fachowcy ważny jest dla nas każdy, również najmniejszy detal. Korzystamy wyłącznie z produktów specjalistycznych, proponowanych przez renomowane marki, a wszystkie zastosowane narzędzia poddajemy procesowi sterylizacji w autoklawie.

Bogaty wybór zabiegów

Chcemy zaznaczyć, że w naszej klinice przeprowadzamy również szkolenia oraz warsztaty. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Jeśli masz zamiar zgłębić swoją wiedzę z zakresu podologii – skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy. Chcemy przekazywać naszą wiedzę oraz poszerzać wiedzę wszystkich pacjentów. Dodatkowo, w naszej ofercie posiadamy także inne świadczenia. Niezwłocznie odwiedź naszą stronę www, jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Nie odkładaj na później troski o swoje stopy!

Indywidualne podejście do każdego pacjenta w naszej klinice jest zapewnione. Pragniemy, by każdy czuł się tu swobodnie i bezpiecznie. Charakteryzuje nas uprzejmość i profesjonalizm, które przyciągają do nas coraz to większe grono pacjentów. Cieszymy się z mnogości serdecznych recenzji oraz stale powiększającego się grona stałych pacjentów. Jeżeli dotykają Cię kłopoty z zakresu podologii i nie masz pojęcia do kogo się zgłosić – nie wahaj skontaktować się z nami. Gwarantujemy, że dzięki skorzystaniu z naszych usług odczujesz poprawę stanu zdrowia stóp. Polegaj na specjalistach, którzy wiedzą jak zatroszczyć się o Twoje ciało, żebyś cieszył się życiem bez niedogodności czy bólu. Nasz gabinet jest miejscem, w którym Twoje stopy doświadczą specjalistycznej opieki. Gorąco zachęcamy, by korzystać z przygotowanej przez nas oferty.

Oferta

PODOLOGIA

Konsultacja w Aesthetics Gabinet Podologiczny ma na celu: przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, badanie zmian, omówienie schorzenia…

Diagnostyka

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejsze metody przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń diagnostycznych.

Edukacja

Organizujemy kursy i szkolenia podologiczne. W naszym Centrum działa punkt edukacji geriatryczno – diabetologicznej pod patronatem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

ASMEDICA

Centrum Podologiczno – Diagnostyczno – Edukacyjne Anna Sosnowska

Adres

Szczecin, ul. Krzemienna 42b

(budynek przychodni Podjuchy)

 

Telefon

Rezerwacja wizyt / kontakt:

+48 737 180 305

 

Zadaj pytanie

12 + 8 =

Facebook