Podolog pomorzany w Szczecinie

Twój specjalista – podolog Szczecin pomorzany – zatroszcz się o swój komfort

Poszukujesz miejsca, w którym troska o zdrowie stóp oraz komfort pacjenta są priorytetowe? Jeżeli tak, trafiłeś we właściwe miejsce. W naszej placówce zapewniamy opiekę podologiczną. Poza tym, prowadzimy również edukację zdrowotną, dzięki której zwiększamy świadomość pacjentów w dziedzinie pielęgnacji stóp. Odkryj sam, dlaczego wyróżniamy się spośród innych gabinetów w naszym mieście.

Innowacje oraz precyzja

W naszym gabinecie spotkasz wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą Ci zadbać o zdrowie Twoich stóp. Posiadając nowoczesny sprzęt oraz obszerną wiedzę, zapewniają profesjonalną opiekę podologiczną. Bez względu na to, jakie problemy obecnie Ci doskwierają, dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci się z nimi uporać. Poza tym, zapewniamy Państwu pewność w kwestii higieny oraz bezpieczeństwa w trakcie przeprowadzanych zabiegów. Jesteśmy ekspertami i zwracamy uwagę na każdy, także najdrobniejszy detal. Stosujemy wyłącznie produkty profesjonalne, oferowane przez renomowane marki, a wszystkie używane narzędzia przechodzą sterylizację w autoklawie.

Różnorodny wybór zabiegów

Pragniemy zaznaczyć, że w naszej klinice przeprowadzamy również szkolenia oraz warsztaty. Tę ofertę adresujemy zarówno do osób indywidualnych oraz zorganizowanych grup. Jeśli pragniesz zgłębić swoją wiedzę z zakresu podologii – skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Chcemy dzielić się naszą wiedzą oraz edukować wszystkich pacjentów. Dodatkowo, w naszej ofercie oferujemy też inne świadczenia. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej, koniecznie wejdź na naszą stronę internetową. Zachęcamy też do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań.

Nie zwlekaj z dbaniem o swoje stopy!

Każdy pacjent w naszej klinice jest traktowany w sposób indywidualny. Chcemy, aby każdy czuł się tu bezpiecznie oraz swobodnie. Cechuje nas wyrozumiałość oraz profesjonalizm, które przyciągają do naszego gabinetu coraz to więcej zainteresowanych. Nasza duma wynika z wielu pozytywnych recenzji oraz szerokiego grona stałych pacjentów. W sytuacji, gdy dotykają Cię problemy podologiczne i nie masz pojęcia do kogo się zgłosić – nie wahaj skontaktować się z nami. Obiecujemy, że dzięki skorzystaniu z naszych usług Twoje stopy będą zdrowsze. Polegaj na profesjonalistach, którzy wiedzą jak zadbać o Twoje ciało, byś mógł cieszyć się życiem bez dyskomfortu i bólu. Nasza klinika jest miejscem, w którym Twoje stopy zostaną otoczone specjalistyczną opieką. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Oferta

PODOLOGIA

Konsultacja w Aesthetics Gabinet Podologiczny ma na celu: przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, badanie zmian, omówienie schorzenia…

Diagnostyka

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejsze metody przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń diagnostycznych.

Edukacja

Organizujemy kursy i szkolenia podologiczne. W naszym Centrum działa punkt edukacji geriatryczno – diabetologicznej pod patronatem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

ASMEDICA

Centrum Podologiczno – Diagnostyczno – Edukacyjne Anna Sosnowska

Adres

Szczecin, ul. Krzemienna 42b

(budynek przychodni Podjuchy)

 

Telefon

Rezerwacja wizyt / kontakt:

+48 737 180 305

 

Zadaj pytanie

2 + 2 =

Facebook