Podolog pogodno w Szczecinie

Twój specjalista – podolog Szczecin pogodno – nie zapominaj o swoim komforcie

Czy potrzebujesz miejsca, w którym priorytetem jest zdrowie stóp i komfort pacjenta? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. W naszym gabinecie świadczymy opiekę podologiczną. Oprócz tego, poszerzamy świadomość pacjentów na temat dbania o stopy poprzez prowadzenie programu edukacji zdrowotnej. Zobacz sam, co jeszcze wyróżnia nas spośród innych placówek w naszym mieście.

Zaawansowane technologie oraz doświadczenie

W naszej placówce spotkasz wykwalifikowanych specjalistów, którzy zatroszczą się o zdrowie Twoich stóp. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu i swojej obszernej wiedzy, gwarantują kompleksową opiekę podologiczną. Niezależnie od tego, jakie trudności aktualnie Cię dotykają, zrobimy wszystko, aby pomóc Ci je rozwiązać. Ponadto, gwarantujemy Państwu pewność o bezpieczeństwo i higienę w czasie przeprowadzanych zabiegów. Jako ekspercie troszczymy się o każdy, również najdrobniejszy szczegół. Używamy wyłącznie produkty profesjonalne, sprzedawane przez znane marki, a wszystkie używane narzędzia przechodzą sterylizację w autoklawie.

Bogaty wybór zabiegów

Chcemy podkreślić, że w naszej klinice organizujemy także szkolenia oraz warsztaty. Tę ofertę adresujemy zarówno do osób indywidualnych oraz zorganizowanych grup. Jeżeli chcesz udoskonalić swoją wiedzę z zakresu podologii – skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy. Chcemy przekazywać naszą wiedzę oraz kształcić naszych pacjentów. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdziesz także inne usługi. Koniecznie sprawdź naszą stronę internetową, jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów. Z kolei w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Zadbaj o swoje stopy z nami!

Indywidualne podejście do każdego pacjenta w naszym gabinecie jest pewne. Chcemy, by każdy czuł się tutaj swobodnie oraz bezpiecznie. Charakteryzuje nas życzliwość oraz rzetelność, które przyciągają do naszego gabinetu coraz to większe grono pacjentów. Cieszymy się z licznych serdecznych recenzji i stale powiększającego się grona stałych pacjentów. W sytuacji, gdy napotykasz kłopoty podologiczne i nie masz pojęcia gdzie szukać pomocy – nie wahaj skontaktować się z nami. Zapewniamy, że dzięki skorzystaniu z naszych usług Twoje stopy będą w lepszej kondycji. Zaufaj profesjonalistom, którzy wiedzą jak pielęgnować Twoje ciało, żebyś doświadczył życia bez niedogodności czy bólu. Nasz gabinet to miejsce, w którym Twoje stopy doświadczą fachowej troski. Ciepło zapraszamy, by korzystać z naszej oferty.

Oferta

PODOLOGIA

Konsultacja w Aesthetics Gabinet Podologiczny ma na celu: przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, badanie zmian, omówienie schorzenia…

Diagnostyka

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejsze metody przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń diagnostycznych.

Edukacja

Organizujemy kursy i szkolenia podologiczne. W naszym Centrum działa punkt edukacji geriatryczno – diabetologicznej pod patronatem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

ASMEDICA

Centrum Podologiczno – Diagnostyczno – Edukacyjne Anna Sosnowska

Adres

Szczecin, ul. Krzemienna 42b

(budynek przychodni Podjuchy)

 

Telefon

Rezerwacja wizyt / kontakt:

+48 737 180 305

 

Zadaj pytanie

13 + 8 =

Facebook