Podolog niebuszewo w Szczecinie

Profesjonalny podolog Szczecin niebuszewo – nie zapominaj o swoim komforcie

Czy poszukujesz miejsca, w którym troska o zdrowie stóp i komfort pacjenta są na pierwszym miejscu? W takim razie znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Oferujemy w naszym gabinecie usługi z dziedziny podologii. Ponadto, zwiększamy świadomość pacjentów w zakresie pielęgnacji stóp poprzez prowadzenie działań edukacyjnych. Zobacz samodzielnie, co jeszcze wyróżnia nas spośród innych placówek w Szczecinie.

Najnowsze technologie i wiedza

Spotkasz w naszym gabinecie doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci zadbać o zdrowie Twoich stóp. Korzystając z zaawansowanego technologicznie sprzętu oraz swojej bogatej wiedzy, oferują kompleksową opiekę podologiczną. Niezależnie od tego, jakie problemy obecnie Ci doskwierają, dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci je przezwyciężyć. Oprócz tego, zapewniamy Państwu spokój w zakresie bezpieczeństwa i higieny w trakcie przeprowadzanych zabiegów. Jako fachowcy istotny jest dla nas każdy, nawet najdrobniejszy detal. Korzystamy jedynie z produktów profesjonalnych, sprzedawanych przez uznane marki, a wszystkie zastosowane narzędzia przechodzą sterylizację w autoklawie.

Szeroka gama usług naszego gabinetu

Pragniemy dodać, że w naszym gabinecie przeprowadzamy też szkolenia oraz warsztaty. Swoją ofertę adresujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i zorganizowanych grup. Jeśli chcesz udoskonalić swoją wiedzę z dziedziny podologii – skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy. Chcemy przekazywać naszą wiedzę oraz kształcić naszych pacjentów. Ponadto, w naszej ofercie oferujemy również inne usługi. Niezwłocznie odwiedź naszą witrynę internetową, jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej. Zachęcamy również do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań.

Nie zwlekaj z dbaniem o swoje stopy!

Osobiste podejście do każdego pacjenta w naszej klinice jest zagwarantowane. Chcemy, żeby każdy czuł się tutaj komfortowo oraz bezpiecznie. Wyróżnia nas życzliwość oraz doświadczenie, które przyciągają do naszego gabinetu coraz to większe grono pacjentów. Cieszymy się z licznych entuzjastycznych recenzji oraz dużego grona wiernych pacjentów. W sytuacji, gdy masz problemy podologiczne i nie masz pojęcia do kogo się zgłosić – koniecznie skontaktuj się z nami. Obiecujemy, że dzięki korzystaniu z naszych usług Twoje stopy będą zdrowsze. Polegaj na profesjonalistach, którzy rozumieją jak pielęgnować Twoje ciało, byś cieszył się życiem bez dyskomfortu i bólu. Nasz gabinet jest miejscem, w którym Twoje stopy otrzymają specjalistyczną opiekę. Gorąco zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty.

Oferta

PODOLOGIA

Konsultacja w Aesthetics Gabinet Podologiczny ma na celu: przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, badanie zmian, omówienie schorzenia…

Diagnostyka

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejsze metody przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń diagnostycznych.

Edukacja

Organizujemy kursy i szkolenia podologiczne. W naszym Centrum działa punkt edukacji geriatryczno – diabetologicznej pod patronatem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

ASMEDICA

Centrum Podologiczno – Diagnostyczno – Edukacyjne Anna Sosnowska

Adres

Szczecin, ul. Krzemienna 42b

(budynek przychodni Podjuchy)

 

Telefon

Rezerwacja wizyt / kontakt:

+48 737 180 305

 

Zadaj pytanie

15 + 7 =

Facebook