Podolog narutowicza w Szczecinie

Najlepszy podolog Szczecin narutowicza – zadbaj o swój komfort

Czy szukasz miejsca, w którym troska o zdrowie stóp oraz dobre samopoczucie pacjenta są zapewnione? W takim razie trafiłeś w dobre miejsce. W naszej placówce oferujemy usługi podologiczne. Dodatkowo, poszerzamy świadomość pacjentów w dziedzinie dbania o stopy poprzez prowadzenie działań edukacyjnych. Zobacz osobiście, co jeszcze wyróżnia nas spośród innych gabinetów w Szczecinie.

Innowacje oraz wiedza

W naszej klinice spotkasz doświadczonych ekspertów, którzy zatroszczą się o zdrowie Twoich stóp. Korzystając z zaawansowanego technologicznie sprzętu oraz swojej obszernej wiedzy, zapewniają profesjonalną opiekę podologiczną. Bez różnicy, jakie trudności obecnie Cię dotykają, zrobimy wszystko, aby pomóc Ci się z nimi uporać. Co więcej, gwarantujemy Państwu spokój o bezpieczeństwo oraz higienę w czasie wykonywanych zabiegów. Jako profesjonaliści dbamy o każdy, również najmniejszy detal. Korzystamy wyłącznie z produktów profesjonalnych, sprzedawanych przez uznane marki, a wszystkie zastosowane narzędzia poddajemy procesowi sterylizacji w autoklawie.

Szeroki wybór zabiegów

Chcemy zaznaczyć, że w naszej klinice prowadzimy też szkolenia oraz warsztaty. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i zorganizowanych grup. Jeśli pragniesz zgłębić swoją wiedzę z zakresu podologii – skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Pragniemy przekazywać naszą wiedzę oraz kształcić wszystkich pacjentów. Dodatkowo, w naszej ofercie posiadamy również inne świadczenia. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej, koniecznie odwiedź naszą witrynę internetową. Zapraszamy także do skontaktowania się z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Zadbaj o swoje stopy natychmiast!

Każdy pacjent w naszej klinice jest traktowany w indywidualny sposób. Chcemy, by każdy czuł się tutaj swobodnie i bezpiecznie. Charakteryzuje nas uprzejmość oraz rzetelność, które przyciągają do nas coraz to więcej pacjentów. Cieszymy się z mnogości serdecznych opinii i szerokiego grona stałych pacjentów. Jeśli napotykasz kłopoty podologiczne i nie masz pewności gdzie szukać pomocy – koniecznie skontaktuj się z nami. Obiecujemy, że dzięki korzystaniu z naszych usług odczujesz poprawę kondycji stóp. Zaufaj ekspertom, którzy rozumieją jak zadbać o Twoje ciało, byś mógł cieszyć się życiem pozbawionym niedogodności oraz bólu. Nasz gabinet to miejsce, w którym Twoje stopy doświadczą specjalistycznej opieki. Gorąco zachęcamy, by korzystać z przygotowanej przez nas oferty.

Oferta

PODOLOGIA

Konsultacja w Aesthetics Gabinet Podologiczny ma na celu: przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, badanie zmian, omówienie schorzenia…

Diagnostyka

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejsze metody przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń diagnostycznych.

Edukacja

Organizujemy kursy i szkolenia podologiczne. W naszym Centrum działa punkt edukacji geriatryczno – diabetologicznej pod patronatem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

ASMEDICA

Centrum Podologiczno – Diagnostyczno – Edukacyjne Anna Sosnowska

Adres

Szczecin, ul. Krzemienna 42b

(budynek przychodni Podjuchy)

 

Telefon

Rezerwacja wizyt / kontakt:

+48 737 180 305

 

Zadaj pytanie

4 + 1 =

Facebook