Podolog łubinowa w Szczecinie

Twój specjalista – podolog Szczecin łubinowa – zadbaj o swoją wygodę

Szukasz miejsca, w którym priorytetem jest zdrowie stóp oraz komfort pacjenta? Jeśli tak, jesteś w dobrym miejscu. W naszej klinice zapewniamy usługi z dziedziny podologii. Dodatkowo, poszerzamy świadomość pacjentów w dziedzinie pielęgnacji stóp poprzez prowadzenie programu edukacji zdrowotnej. Przekonaj się samodzielnie, dlaczego wyróżniamy się spośród innych placówek w Szczecinie.

Najnowsze technologie i wiedza

Znajdziesz w naszej klinice wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy zatroszczą się o zdrowie Twoich stóp. Wyposażeni w nowoczesny sprzęt oraz bogatą wiedzę, proponują kompleksową opiekę podologiczną. Bez względu na to, jakie problemy obecnie Ci doskwierają, zrobimy wszystko, by pomóc Ci je pokonać. Poza tym, zapewniamy Państwu spokój w kwestii higieny i bezpieczeństwa w trakcie przeprowadzanych zabiegów. Jesteśmy ekspertami i zwracamy uwagę na każdy, również najmniejszy szczegół. Używamy jedynie produkty profesjonalne, proponowane przez znane marki, a wszystkie wykorzystane narzędzia przechodzą sterylizację w autoklawie.

Bogaty wybór zabiegów

Chcemy zaznaczyć, że w naszym gabinecie przeprowadzamy też szkolenia oraz warsztaty. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych oraz zorganizowanych grup. Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny podologii – skorzystaj z naszej wiedzy oraz doświadczenia. Pragniemy dzielić się naszą wiedzą oraz poszerzać wiedzę naszych pacjentów. Ponadto, w naszej ofercie znajdziesz także inne usługi. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej, koniecznie wejdź na naszą stronę www. Zapraszamy również do skontaktowania się z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Nie zwlekaj z dbaniem o swoje stopy!

Każdy pacjent w naszej klinice jest traktowany w spersonalizowany sposób. Chcemy, żeby każdy czuł się tutaj swobodnie oraz bezpiecznie. Wyróżnia nas empatia oraz rzetelność, które przyciągają do naszego gabinetu coraz to więcej zainteresowanych. Nasza duma wynika z licznych pozytywnych opinii i stale powiększającego się grona stałych pacjentów. W sytuacji, gdy posiadasz problemy podologiczne i nie masz pewności gdzie szukać pomocy – możesz skontaktować się z nami. Zapewniamy, że dzięki skorzystaniu z naszych usług Twoje stopy będą w lepszej kondycji. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą jak pielęgnować Twoje ciało, byś doświadczył życia bez niedogodności i bólu. Nasz gabinet jest miejscem, w którym Twoje stopy doświadczą profesjonalnej opieki. Serdecznie zachęcamy, by skorzystać z przygotowanej przez nas oferty.

Oferta

PODOLOGIA

Konsultacja w Aesthetics Gabinet Podologiczny ma na celu: przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, badanie zmian, omówienie schorzenia…

Diagnostyka

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejsze metody przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń diagnostycznych.

Edukacja

Organizujemy kursy i szkolenia podologiczne. W naszym Centrum działa punkt edukacji geriatryczno – diabetologicznej pod patronatem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

ASMEDICA

Centrum Podologiczno – Diagnostyczno – Edukacyjne Anna Sosnowska

Adres

Szczecin, ul. Krzemienna 42b

(budynek przychodni Podjuchy)

 

Telefon

Rezerwacja wizyt / kontakt:

+48 737 180 305

 

Zadaj pytanie

14 + 14 =

Facebook