Podolog dąbie w Szczecinie

Profesjonalny podolog Szczecin dąbie – pamiętaj o swojej wygodzie

Czy szukasz miejsca, które troszczy się o zdrowie stóp oraz komfort pacjenta? Jeśli tak, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Proponujemy w naszej placówce opiekę podologiczną. Co więcej, poszerzamy świadomość pacjentów w zakresie dbania o stopy poprzez prowadzenie działań edukacyjnych. Przekonaj się osobiście, co jeszcze wyróżnia nas spośród innych placówek w naszym mieście.

Nowoczesne technologie i precyzja

Znajdziesz w naszej placówce ekspertów z dużą wiedzą, którzy pomogą Ci zadbać o zdrowie Twoich stóp. Korzystając z innowacyjnego sprzętu i swojej obszernej wiedzy, gwarantują specjalistyczną opiekę podologiczną. Bez różnicy, jakie problemy obecnie Cię dotykają, dołożymy wszelkich starań, by pomóc Ci je przezwyciężyć. Ponadto, zapewniamy każdemu pacjentowi spokój w kwestii higieny i bezpieczeństwa w czasie przeprowadzanych zabiegów. Jesteśmy fachowcami i zwracamy uwagę na każdy, także najmniejszy szczegół. Używamy jedynie produkty specjalistyczne, proponowane przez renomowane marki, a wszystkie zastosowane narzędzia zostają wysterylizowane w autoklawie.

Bogata oferta w naszej placówce

Chcemy podkreślić, że w naszej klinice organizujemy także szkolenia i warsztaty. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Jeśli chcesz zgłębić swoją wiedzę z obszaru podologii – skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy. Pragniemy dzielić się naszą wiedzą oraz kształcić naszych pacjentów. Oprócz tego, w naszej ofercie oferujemy także inne usługi. Koniecznie wejdź na naszą stronę internetową, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami.

Nie zwlekaj z dbaniem o swoje stopy!

Osobiste podejście do każdego pacjenta w naszej klinice jest zagwarantowane. Chcemy, aby każdy czuł się tu bezpiecznie oraz komfortowo. Wyróżnia nas wyrozumiałość oraz profesjonalizm, które przyciągają do naszego gabinetu coraz to większe grono pacjentów. Jesteśmy dumni z mnogości korzystnych recenzji oraz szerokiego grona wiernych pacjentów. W sytuacji, gdy dotykają Cię problemy z obszaru podologii i nie wiesz do kogo się zgłosić – nie wahaj skontaktować się z nami. Zapewniamy, że po korzystaniu z naszych usług Twoje stopy będą zdrowsze. Polegaj na profesjonalistach, którzy rozumieją jak pielęgnować Twoje ciało, żebyś cieszył się życiem pozbawionym niedogodności czy bólu. Nasza klinika jest miejscem, w którym Twoje stopy doświadczą fachowej troski. Gorąco zachęcamy, by skorzystać z naszej oferty.

Oferta

PODOLOGIA

Konsultacja w Aesthetics Gabinet Podologiczny ma na celu: przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, badanie zmian, omówienie schorzenia…

Diagnostyka

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejsze metody przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń diagnostycznych.

Edukacja

Organizujemy kursy i szkolenia podologiczne. W naszym Centrum działa punkt edukacji geriatryczno – diabetologicznej pod patronatem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

ASMEDICA

Centrum Podologiczno – Diagnostyczno – Edukacyjne Anna Sosnowska

Adres

Szczecin, ul. Krzemienna 42b

(budynek przychodni Podjuchy)

 

Telefon

Rezerwacja wizyt / kontakt:

+48 737 180 305

 

Zadaj pytanie

8 + 15 =

Facebook