Podolog chopina w Szczecinie

Twój specjalista – podolog Szczecin chopina – zadbaj o swoją wygodę

Szukasz miejsca, w którym troska o zdrowie stóp i komfort pacjenta są zapewnione? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu. W naszym gabinecie proponujemy opiekę podologiczną. Dodatkowo, podnosimy świadomość pacjentów na temat pielęgnacji stóp poprzez prowadzenie działań edukacyjnych. Przekonaj się sam, dlaczego wyróżniamy się spośród innych gabinetów na terenie Szczecina.

Doświadczenie i najnowsze technologie

W naszym gabinecie spotkasz profesjonalistów z odpowiednimi kwalifikacjami, którzy zatroszczą się o zdrowie Twoich stóp. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu oraz swojej obszernej wiedzy, zapewniają profesjonalną opiekę podologiczną. Bez względu na to, jakie problemy obecnie Cię dotykają, dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w tej walce. Dodatkowo, gwarantujemy Państwu spokój w zakresie bezpieczeństwa oraz higieny podczas wykonywanych zabiegów. Jako profesjonaliści troszczymy się o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Korzystamy jedynie z produktów profesjonalnych, oferowanych przez renomowane marki, a wszystkie używane narzędzia zostają wysterylizowane w autoklawie.

Szeroki wybór zabiegów

Chcemy zaznaczyć, że w naszym gabinecie organizujemy także szkolenia oraz warsztaty. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Jeśli pragniesz udoskonalić swoją wiedzę z dziedziny podologii – skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Pragniemy dzielić się naszą wiedzą oraz poszerzać wiedzę naszych pacjentów. Dodatkowo, w naszej ofercie oferujemy także inne usługi. Niezwłocznie odwiedź naszą stronę www, jeżeli chciałbyś poznać więcej szczegółów. Z kolei w przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Nie zwlekaj z dbaniem o swoje stopy!

Indywidualne podejście do każdego pacjenta w naszym gabinecie jest zapewnione. Dążymy do tego, by każdy czuł się tutaj bezpiecznie i komfortowo. Cechuje nas życzliwość i kompetentność, które przyciągają do nas coraz to większe grono pacjentów. Jesteśmy dumni z licznych entuzjastycznych opinii oraz stale powiększającego się grona stałych pacjentów. W sytuacji, gdy posiadasz kłopoty z obszaru podologii i nie wiesz gdzie szukać pomocy – nie wahaj skontaktować się z nami. Obiecujemy, że po korzystaniu z naszych usług odczujesz poprawę kondycji stóp. Polegaj na ekspertach, którzy wiedzą jak pielęgnować Twoje ciało, żebyś doświadczył życia bez niedogodności czy bólu. Nasz gabinet jest miejscem, w którym Twoje stopy doświadczą profesjonalnej troski. Ciepło zachęcamy, by korzystać z naszej oferty.

Oferta

PODOLOGIA

Konsultacja w Aesthetics Gabinet Podologiczny ma na celu: przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, badanie zmian, omówienie schorzenia…

Diagnostyka

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejsze metody przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń diagnostycznych.

Edukacja

Organizujemy kursy i szkolenia podologiczne. W naszym Centrum działa punkt edukacji geriatryczno – diabetologicznej pod patronatem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

ASMEDICA

Centrum Podologiczno – Diagnostyczno – Edukacyjne Anna Sosnowska

Adres

Szczecin, ul. Krzemienna 42b

(budynek przychodni Podjuchy)

 

Telefon

Rezerwacja wizyt / kontakt:

+48 737 180 305

 

Zadaj pytanie

11 + 12 =

Facebook