Podolog centrum w Szczecinie

Profesjonalny podolog Szczecin centrum – pamiętaj o swojej wygodzie

Czy szukasz miejsca, w którym troska o zdrowie stóp i wygoda pacjenta są priorytetowe? Jeżeli tak, znalazłeś się w dobrym miejscu. W naszym gabinecie oferujemy usługi z dziedziny podologii. Co więcej, prowadzimy również program edukacji zdrowotnej, dzięki któremu podnosimy świadomość pacjentów na temat pielęgnacji stóp. Zobacz osobiście, co jeszcze wyróżnia nas spośród innych placówek w naszym mieście.

Profesjonalizm oraz najnowsze technologie

Znajdziesz w naszej placówce ekspertów z ogromnym doświadczeniem, którzy zatroszczą się o zdrowie Twoich stóp. Posiadając najnowocześniejszy sprzęt i szeroką wiedzę, oferują specjalistyczną opiekę podologiczną. Niezależnie od tego, jakie nieprzyjemności obecnie Ci doskwierają, dołożymy wszelkich starań, żeby pomóc Ci się z nimi uporać. Poza tym, gwarantujemy każdemu pacjentowi pewność o bezpieczeństwo oraz higienę w trakcie wykonywanych zabiegów. Jako ekspercie dbamy o każdy, także najdrobniejszy szczegół. Stosujemy jedynie produkty profesjonalne, sprzedawane przez uznane marki, a wszystkie zastosowane narzędzia poddajemy procesowi sterylizacji w autoklawie.

Różnorodny wybór zabiegów

Pragniemy podkreślić, że w naszej klinice przeprowadzamy również szkolenia oraz warsztaty. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i grup zorganizowanych. Jeśli chcesz udoskonalić swoją wiedzę z zakresu podologii – skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy. Zależy nam, żeby dzielić się naszą wiedzą oraz edukować wszystkich pacjentów. Oprócz tego, w naszej ofercie posiadamy też inne świadczenia. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej, koniecznie odwiedź naszą stronę www. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami.

Zadbaj o swoje stopy z nami!

Spersonalizowane podejście do każdego pacjenta w naszej klinice jest zagwarantowane. Dążymy do tego, by każdy czuł się tutaj swobodnie oraz bezpiecznie. Wyróżnia nas empatia i kompetentność, które przyciągają do naszego gabinetu coraz to większe grono pacjentów. Cieszymy się z ogromu serdecznych recenzji oraz szerokiego grona wiernych pacjentów. Jeśli dotykają Cię kłopoty podologiczne i nie masz pewności do kogo się zgłosić – koniecznie skontaktuj się z nami. Gwarantujemy, że dzięki korzystaniu z naszych usług będziesz cieszyć się zdrowszymi stopami. Polegaj na ekspertach, którzy wiedzą jak pielęgnować Twoje ciało, żebyś mógł cieszyć się życiem bez dyskomfortu i bólu. Nasza klinika to miejsce, w którym Twoje stopy zostaną otoczone profesjonalną troską. Ciepło zachęcamy, by skorzystać z naszej oferty.

Oferta

PODOLOGIA

Konsultacja w Aesthetics Gabinet Podologiczny ma na celu: przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, badanie zmian, omówienie schorzenia…

Diagnostyka

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejsze metody przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń diagnostycznych.

Edukacja

Organizujemy kursy i szkolenia podologiczne. W naszym Centrum działa punkt edukacji geriatryczno – diabetologicznej pod patronatem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

ASMEDICA

Centrum Podologiczno – Diagnostyczno – Edukacyjne Anna Sosnowska

Adres

Szczecin, ul. Krzemienna 42b

(budynek przychodni Podjuchy)

 

Telefon

Rezerwacja wizyt / kontakt:

+48 737 180 305

 

Zadaj pytanie

15 + 5 =

Facebook