Podolog podhalańska w Szczecinie

Najlepszy podolog Szczecin podhalańska – zadbaj o swój komfort

Szukasz miejsca, w którym troska o zdrowie stóp i dobre samopoczucie pacjenta są są gwarantowane? Jeśli tak, znalazłeś się we właściwym miejscu. W naszej klinice proponujemy opiekę podologiczną. Ponadto, podnosimy świadomość pacjentów na temat dbania o stopy poprzez prowadzenie działań edukacyjnych. Przekonaj się samodzielnie, co jeszcze wyróżnia nas spośród innych klinik w naszym mieście.

Nowoczesność i wiedza

Spotkasz w naszej placówce doświadczonych profesjonalistów, którzy pomogą Ci zadbać o zdrowie Twoich stóp. Korzystając z nowoczesnego sprzętu i swojej obszernej wiedzy, oferują kompleksową opiekę podologiczną. Niezależnie od tego, jakie trudności aktualnie Ci doskwierają, dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w tej walce. Poza tym, zapewniamy Państwu spokój w kwestii higieny i bezpieczeństwa w czasie przeprowadzanych zabiegów. Jesteśmy ekspertami i troszczymy się o każdy, również najdrobniejszy szczegół. Używamy wyłącznie produkty profesjonalne, proponowane przez renomowane marki, a wszystkie zastosowane narzędzia zostają wysterylizowane w autoklawie.

Bogaty wybór zabiegów

Pragniemy dodać, że w naszej klinice prowadzimy też szkolenia oraz warsztaty. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych oraz zorganizowanych grup. Jeżeli pragniesz poszerzyć swoją wiedzę z obszaru podologii – skorzystaj z naszego doświadczenia oraz wiedzy. Zależy nam, by dzielić się naszą wiedzą i poszerzać wiedzę wszystkich pacjentów. Dodatkowo, w naszej ofercie oferujemy także inne świadczenia. Niezwłocznie wejdź na naszą stronę internetową, jeżeli pragniesz poznać więcej informacji. Zachęcamy także do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Zadbaj o swoje stopy natychmiast!

Indywidualne podejście do każdego pacjenta w naszym gabinecie jest zapewnione. Chcemy, żeby każdy czuł się tu bezpiecznie i komfortowo. Wyróżnia nas życzliwość i profesjonalizm, które przyciągają do nas coraz to większe grono pacjentów. Cieszymy się z mnogości serdecznych recenzji i stale powiększającego się grona stałych pacjentów. W sytuacji, gdy masz problemy podologiczne i nie masz pewności do kogo się zgłosić – nie wahaj skontaktować się z nami. Zapewniamy, że po korzystaniu z naszych usług odczujesz poprawę stanu zdrowia stóp. Polegaj na specjalistach, którzy wiedzą jak troszczyć się o Twoje ciało, byś mógł cieszyć się życiem pozbawionym niedogodności oraz bólu. Nasza klinika to miejsce, w którym Twoje stopy zostaną otoczone profesjonalną opieką. Ciepło zachęcamy, by korzystać z naszych usług.

Oferta

PODOLOGIA

Konsultacja w Aesthetics Gabinet Podologiczny ma na celu: przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, badanie zmian, omówienie schorzenia…

Diagnostyka

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejsze metody przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń diagnostycznych.

Edukacja

Organizujemy kursy i szkolenia podologiczne. W naszym Centrum działa punkt edukacji geriatryczno – diabetologicznej pod patronatem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

ASMEDICA

Centrum Podologiczno – Diagnostyczno – Edukacyjne Anna Sosnowska

Adres

Szczecin, ul. Krzemienna 42b

(budynek przychodni Podjuchy)

 

Telefon

Rezerwacja wizyt / kontakt:

+48 737 180 305

 

Zadaj pytanie

13 + 14 =

Facebook